U bent hier:

Contact

Heeft u interesse in het vrijwilligerswerk en heeft u nog vragen? U kunt altijd contact opnemen met één van onze contactpersonen.

Woonlocatie de Beukelaar te 's - Gravenpolder
Contactpersoon Janine Oostdijk en Willemien Zuidweg
0113 - 311 288
j.oostdijk@siloah.nl en w.zuidweg@siloah.nl

Woonlocatie de Boog te 's - Gravenpolder
Contactpersoon Annelies Kriekaard
0113 - 311 253
a.kriekaard@siloah.nl 

Woonlocatie de Rondas te 's - Gravenpolder
Contactpersoon Elena Lambregtse
0113 - 316 190
e.lambregtse@siloah.nl

Woonlocatie de Klimroos te Tholen
Contactpersoon Karin Bal
0166 - 607 330
k.bal@siloah.nl

Woonlocatie Sebanja te Capelle aan den IJssel
Contactpersoon Rita Benard
010 - 20 23 211
r.benard@siloah.nl 

Woon- en dagactiviteitencentrum Beth-San te Moerkapelle
Contactpersoon Gerjanne Stijnen of Jannita de Ron
(079) 31 61 299
g.stijnen@siloah.nl of j.deron@siloah.nl

Woonlocatie de Eersteling/Zesling te Moerkapelle
Contactpersoon Gerrie van 't Hul
079 - 59 35 300
g.vanthul@siloah.nl 

Woonlocatie de Akker te Bodegraven
Contactpersoon Erica de Jongh
0172 - 640 046
e.dejongh@siloah.nl

Dagactiviteitencentrum de Dorsvloer te Bodegraven
Contactpersoon Erica de Jongh
0172 - 640 046
e.dejongh@siloah.nl

Woonlocatie de Rank te Bodegraven
Contactpersoon Erica de Jongh
0172 - 640 046
e.dejongh@siloah.nl

Woonlocatie de Rietfluit te Geldermalsen
Contactpersoon Carla Lobbezoo
0345 - 523 723
c.lobbezoo@siloah.nl 

Woonlocatie Gerdina's Hof te Geldermalsen
Contactpersoon Carla Lobbezoo
0345-573721
c.lobbezoo@siloah.nl

Dagactiviteitencentrum de Leidsche Hoeven te Tricht
Contactpersoon Marieke Heidekamp
0345 - 763 672
m.heidekamp-heijboer@siloah.nl

Woonlocatie de Klokkenberg te Nunspeet
Contactpersoon Paulien Snel
0341 - 260 446
p.snel@siloah.nl

Woon- en dagbestedingslocatie Tharah
Contactpersonen Marijke van Vliet en Wilma van den Bosch
0342 – 477 030
m.vanvliet@siloah.nl of w.vandenbosch@siloah.nl

Woonlocatie de Bijeberg te Barneveld
Contactpersoon Roelanda Groothedde
0342 - 415 405
r.groothedde@siloah.nl

Woonlocatie de Burcht te Rijssen
Contactpersonen Gees Gerritsen en Gerrianne Borkent
0548 - 536 276
g.gerritsenmulkes@siloah.nl en g.borkent@siloah.nl

Dagactiviteitencentrum de Molenhoek te Rijssen
Contactpersoon Renske Dekker
0548 - 541 880
r.dekker@siloah.nl

Woonlocatie de Thuishaven te Urk
Contactpersoon Hilde Maljaars
0527 - 690 819
h.maljaars@siloah.nl