Contact

Wilt u graag weten wat DAC de Molenhoek voor u kan betekenen of gaat u graag met iemand in gesprek? Of heeft u een andere vraag? Vul onderstaand contactformulier in en we nemen zo snel mogelijk contact met u op!

Contactgegevens

Butaanstraat 20
7463 PG Rijssen
tel: 0548 – 541 880
locatiemanager
Jan Boertje
j.boertje@siloah.nl

Clusters

Bakkerij
contactpersoon
Herma Pluimers
tel: 0548 – 541 720
bakkerij.molenhoek@siloah.nl
Werkplaats
contactpersoon
Linda van As
werkplaats.molenhoek@siloah.nl
Driehoek
contactpersoon
Dianne Borkent
driehoek.molenhoek@siloah.nl
Administratie
contactpersoon
Ina Beunk
i.beunk@siloah.nl
Anique Voortman
a.voortman@siloah.nl
IB Groep
contactpersoon
Janneke van Brussel
ibgroep.molenhoek@siloah.nl

Locatie Landzicht

Borkeld 1a
7462 PD Rijssen
tel: 0548 – 515 230
contactpersoon
Jennine Koetsier
groepsleiding.landzicht@siloah.nl

Locatie De Firma

Kopieer en cadeauwinkel

Watermolen 8
7461 AZ Rijssen
tel: 0548 – 540 233
contactpersoon
Irene Schoonhoven
groepsleiding.defirma@siloah.nl

Contactformulier

  • Naam

  • Adres

  • Contactgegevens

  • Bericht